Aktualności

Nowy 2018 rok - występ ROTY w styczniu

       ROTA zaprasza na styczniowy koncert kolędowy "Ślady do Betlejem", w którym zaśpiewamy  wspólny ze scholą młodzieżową i dziecięcą.

       Będzie to koncert charytatywny połaczony ze zbiórką pieniędzy na leczenie 5-letniego Miłosza Pisarskiego i odbędzie sie on w kościele NNMP w Złotoryi dnia 28 stycznia 2018r.  (niedziela)
o godz. 16.00

       Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

 

Życzenia Noworoczne

    .... mija kolejny rok, po koncertach listopadowych z okazji kolejnej rocznicy odzykania Niepodległości ROTA  miała okazję zaśpiewać Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, który gościł
w Złotoryi w dniu 23 listopada w hali Tęcza.

     Poniżej nasze zdjęcie w tej hali.

    Zespół ROTA  z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 składa wszystkim swoim sympatykom najserdeczniesze życzenia wszelkiej pomyślności.

Listopadowe koncerty ROTY

    I już listopad, więc ROTA intensywnie koncetuje uświecając kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

    Pierwszy koncert z tej okazji odbędzie się dnia 10 listopada 2017r. (piątek) w Złotoryi w kościele
pw. św. Jadwigi po Mszy o godz. 18.00 - koncert charytatywny - zebrane ofiary przeznaczone zostaną na remont kościoła.

A w październiku ....

      Miesiąc Październik to w Polsce miesiąc Różańca Świętego - w tym roku  7 października  (sobota) w Krzeszowie Zespół ROTA koncertował w tamtejszej Bazylice z okazji Pielgrzymki Żywego Rózańca Diecezji Legnickiej.

       Zaraz po występach w Krzeszowie członkowie ROTY udali się do Lubawki, gdzie modlili sie na Różancu w pięknej akcji "Różaniec do granic"

Już za nami ....

     Za nami już występ  ROTY w Stanisławowie, który odbył sie  29.07.2017r. z okazji  Świeta Barytowych Wzgórz - juz po raz 10-ty, oraz wystep w Świerzawie w dniu 15.08.2017r. na festynie

parafialnym.

Strony